VYTYČENÍ STAVBY

Vytyčení stavby znamená znázornění důležitých bodů, například rohů budoucí budovy, fyzicky na místě výstavby například dřevěným kolíkem, barvou, hřebem atd. Vytyčování probíhá většinou v průběhu celé stavby na etapy podle potřeb stavby. Většinou jsou vytyčovány body, kde budou vykopány základy, kde se bude nacházet budoucí zdivo objektu nebo kde bude nutné vrtat piloty.

VYUŽITÍ VYTYČENÍ STAVBY

Každá stavba musí být geodeticky vytyčena, aby byly dodrženy projektované rozměry, výšky, umístění a další geometrické parametry. Vytyčení se provádí při výstavbě rodinných domů, bytových domů, výrobních hal, komunikací, vodních staveb atd. Níže je uveden stručný výčet případů, kdy je nutné provést vytyčení stavby.

Vytyčení stavby se provádí při každé výstavbě, proto se neváhejte obrátit na naši kancelář – poradíme vám nejlepší řešení a připravíme vám výstupy přímo na míru tak, aby vaše budoucí stavební práce proběhly rychle a bez problémů.

PRŮBĚH TVORBY GEOMETRICKÉHO PLÁNU

Konzultace

Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat v rámci vytyčování stavby, nejprve s vámi probereme veškeré technické věci ohledně vytyčovaného objektu, parametrů výstupů apod. Na základě získaných informací vám doporučíme nejlepší řešení, postupy měření a formy výstupů tak, abyste od nás získali podklady, které pro vás budou maximálně přínosné, využitelné a především aby proběhlo vytyčení stavby přesně dle požadavků vašich a stavby.

Zaměření

Pokud pro vás budeme vytyčovat malou stavbu, například rodinný dům, tak v dohodnutý termín provedeme vytyčení dle sjednaných parametrů. Dále Vám předáme vytyčovací protokoly a výkresy vytyčených bodů.

V případě vytyčování rozsáhlých staveb (výrobní haly, komunikace, bytové domy atd.) s vámi dohodneme hrubý harmonogram prací a konkrétní termíny budou domlouvány v průběhu výstavby tak, aby práce pokračovaly plynule. Ke každému vytyčení bude vyhotoven protokol. Veškeré protokoly vytvořené v průběhu výstavby budou na závěr seskupeny do technické zprávy o vytyčení a budou vám předány jako doklad o provedených pracích.

Dále jsme schopni Vám také nabídnout zaměření skutečného provedení stavby po dokončení.

geometrický plán pro rozdělování pozemku

CO JE OBSAHEM VYTYČENÍ STAVBY

Vytyčením stavby od nás získáte především fyzické znázornění požadovaných bodů na stavbě, dle kterých bude možné výstavbu provést. Dále Vám vyhotovíme vytyčovací plán a protokol a vytyčení.

výpočty kubatur

TERMÍN A CENA

Termín a cena jsou parametry, které závisí na velikosti a složitosti vytyčovaného objektu, na vašich požadavcích, termínech, dojezdové vzdálenosti a dalších parametrech. Termín se bude odvíjet především od požadavků stavby. Vzhledem k tomu, že každá stavba je něčím unikátní, neváhejte nás nezávazně poptat. Připravíme vám individuální cenovou nabídku a domluvíme s vámi termíny vytyčování tak, aby výstavba proběhla hladce a v dohodnutých termínech.

PROČ SI VYBRAT FIRMU VISIONPLAN-3D s.r.o.

8 LET ZKUŠENOSTÍ

Na trhu působíme již 7 let a nyní nově pod hlavičkou firmy VISIONPLAN-3D s.r.o.

1000+

VÍCE NEŽ TISÍC REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

Za sedm let zkušeností jsme realizovali stovky zakázek napříč všemi obory geodézie.

REALIZACE NEKONVENČNÍCH ZAKÁZEK

Potřebujete zachytit nekonvenční objekt nebo má zaměření sloužit k nějakým speciálním účelům? My Vám nalezneme řešení tak, aby bylo funkční, kvalitní a cenově dostupné.

Naše firma se vytyčováním staveb zabývá již řadu let, během kterých získala bohaté zkušenosti. Realizovali jsme mnoho zakázek jak pro soukromé projektanty, tak pro velké firmy a investory. Díky tomu vám dnes dokážeme provést vytyčení přesně podle vašich požadavků a v dohodnutých termínech.

KAM DÁLE?

POTŘEBUJETE PORADIT NEBO OBJEDNAT VYTYČENÍ STAVBY?

Zavolejte nám nebo nám napište a my vám zdarma poradíme nebo poskytneme konzultaci!