Proč zvolit firmu visionplan-3d

KVALITA

Kvalita zpracování zaměření je u nás na prvním místě. Oproti konkurenci vám dodáme kvalitnější, využitelnější, obsáhlejší a lépe zpracované zaměření za srovnatelné ceny.

RYCHLOST

Snažíme se maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníka v oblasti termínu dodání zaměření.

8 LET ZKUŠENOSTÍ

Na trhu působíme již 8 let a nyní nově pod hlavičkou firmy VISIONPLAN-3D s.r.o.

1000+

VÍCE NEŽ TISÍC REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

Za osm let zkušeností jsme realizovali stovky zakázek napříč všemi obory geodézie.

ČASOVÁ FLEXIBILITA

Potřebujete vyhotovit zaměření, mračno bodů, 3D model nebo virtuální prohlídu rychle a kvalitně? My Vám pomůžeme a hotovou práci od nás obdržíte již v horizontu několika dnů.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Pro získání dat využíváme nejmodernější technologie na trhu v podobě statického laserového skeneru, mobilního laserového skeneru, 360° kamer a dalších přístrojů, díky kterým jsme schopni Vám nabídnout ta nejpřesnější a nejkvalitnější data a výstupy.

REALIZACE NEKONVENČNÍCH ZAKÁZEK

Potřebujete zachytit nekonvenční objekt nebo má zaměření sloužit k nějakým speciálním účelům? Ať jde o cokoliv, my Vám nalezneme řešení na míru tak, aby bylo funkční, kvalitní a cenově dostupné.

Sesterské společnosti

Sesterská společnost VODOPLAN s.r.o. v oboru vodohospodářských staveb zajišťuje veškeré průzkumy, variantní studie, projektovou přípravu, inženýrskou činnost i samotnou realizaci stavby. To vše s kvalitou, zkušenostmi a tradicí více než třicetileté praxe.
Sesterská společnost ZAKRA s.r.o. se specializuje na projekty domovních čistíren odpadních vod, vodovodní a kanalizační přípojky, domácí studny nebo retenční nádrže pro drobnou komunální sféru.

SPOLUPRACOVALI JSME SE SPOLEČNOSTMI

PROVOD

PODPORUJEME

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA

Máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?