Proč naše SLUŽBY

Chystáte se kupovat, prodávat či rozdělovat pozemek nebo na něm chcete vyznačit věcné břemeno? Plánujete stavbu domu a potřebujete vypracovat podklady pro projektanta nebo zanést již stojící stavbu do katastru nemovitostí? Obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou – provádíme geodetické práce v Plzni a jejím okolí.

  • V oboru geodézie se pohybujeme už více než 8 let. 
  • Realizovali jsme stovky zakázek jak pro soukromé projektanty, tak pro velké firmy a investory.
  • Pracujeme s nejmodernějšími přístroji a technologiemi. Díky tomu od nás obdržíte vysoce kvalitní a přesná data za přívětivou cenu.
  • Už včera bylo pozdě? Geodetické práce provádíme rychle a efektivně, hotový výstup vám dodáme v co nejkratší lhůtě. 
  • Poradíme si i s nekonvenčními zakázkami. Ať už potřebujete zachytit atypický objekt, nebo mají získaná data sloužit k nějakým speciálním účelům, můžete se na nás spolehnout.
Víte, že provádíme také geodetické práce pro podnikatele? Pokud jste architekt, projektant nebo developer a potřebujete přesné a kvalitní podklady pro projekční činnost a následnou výstavbu, rekonstrukci nebo demolici, kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Jaké geodetické práce nabízíme?

Na základě vašeho požadavku vám doporučíme nejvhodnější řešení, postupy měření a formy výstupů tak, abyste od nás získali podklady, které pro vás budou maximálně přínosné a využitelné.

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA

Máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?