Geodézie a geodetické práce Plzeň: Služby za dobrou cenu

Sháníte geodeta, který vám zhotoví geometrický plán, vytyčí pozemek a postará se o veškeré geodetické práce kolem stavby rodinného domu? Jste firma, architekt či projektant a hledáte profesionální geodetické služby pro své projekty a dlouhodobou spolupráci? Využijte služeb naší geodetické kanceláře se sídlem v Plzni.

Služby geodeta oceníte v mnoha různých situacích. Profesionální zeměměřič vás provede veškerými záležitostmi okolo stavby domu, od přípravy projektu až po kolaudaci, vypracuje geometrický plán či zajistí vytyčení pozemku. Geodetické služby pro soukromé osoby vykonáváme v rámci celého Plzeňského kraje.

Firmy využijí naše profesionální geodetické služby v různých fázích projektů. Za pomoci nejmodernějších zeměměřických metod, jako je laserové skenování či fotogrammetrie, vypracujeme například dokumentaci skutečného stavu objektu, 3D modely nebo zajistíme výpočty kubatur. Projekty pro firmy a investory obsluhujeme v rámci celé České republiky.

Naše nejčastější služby:

Čtěte celou nabídku geodetických služeb pro veřejnost..

Firmám nabízíme mimo jiné:

Čtěte celou nabídkau geodetických služeb pro firmy..

Geodetické služby pro veřejnost


Zaměření pozemku pro projekční činnost

Chystáte se na svém pozemku stavět rodinný dům? V tom případě se s geodetem potkáte hned několikrát – jedním z prvních úkonů, které má geodet na starosti, je polohopisné a výškopisné zaměření pozemku. To odhalí jeho přesnou polohu vůči sousedním parcelám, komunikacím a inženýrským sítím v okolí a zobrazí terénní nerovnosti. Tyto údaje následně slouží projektantovi, který na jejich základě dokáže stavbu správně naprojektovat.


Potřebuji zaměřit pozemek

Vytyčení stavby 

Jakmile projektant vyhotoví projektovou dokumentaci, přichází na řadu opět geodet, který podle podkladů od projektanta vytyčí stavbu na pozemku. V tu chvíli nejspíš vůbec poprvé uvidíte reálné obrysy svého budoucího domu – vytyčení stavby totiž znamená fyzické znázornění důležitých bodů (např. budoucích základů a zdí) na místě výstavby. Teprve na základě vytyčení stavby je možné zahájit výkopové práce a začít dům skutečně stavět. Vytyčení stavby se ukončuje vystavením vytyčovacího protokolu, který budete potřebovat při kolaudaci domu.


Potřebuji vytyčit stavbu

Vytyčení pozemku

Podobně jako v případě vytyčení stavby, i vytyčení pozemku je technický úkon, při kterém geodet přímo v terénu vyznačuje určité body – v tomto případě hranice pozemku. Hodit se vám bude v momentě, kdy se chystáte pozemek oplotit, nabízíte jej k prodeji, nebo naopak chcete pozemek koupit a potřebujete v terénu názorně upřesnit jeho rozsah, umístění a hranice. Po dokončení vytyčení pozemku dostanete od geodeta vytyčovací protokol. Tento doklad slouží jako důkaz správnosti vytyčení a hodit se vám bude zejména při případných pozemkových sporech.


Potřebuji vytyčit pozemek

Vyhotovení geometrického plánu 

Geometrický plán je jedním z hlavních výstupů zeměměřické činnosti. Potřebovat ho budete v momentě, kdy na vašem pozemku dojde ke změně, kterou je třeba zapsat nebo zakreslit do katastru nemovitostí. Geometrický plán v tom případě slouží jako nezbytný technický podklad a přikládá se k listinám, na jejichž základě se zápis do katastru uskutečňuje. Geometrický plán budete potřebovat ve chvíli, kdy se rozhodnete svůj pozemek rozdělit, je nutné vyznačit věcné břemeno nebo chcete zapsat stavbu do katastru nemovitostí. 

 • Rozdělení pozemku – Vlastníte pozemek, který chcete rozdělit mezi své děti nebo ho po částech rozprodat? Prvotní návrh geometrického plánu pro účely schválení vašeho záměru stavebním úřadem si zvládnete vytvořit sami. Finální geometrický plán, který budete přikládat k návrhu na vklad do katastru nemovitostí, ale musí zhotovit geodet.
 • Vyznačení věcného břemene – Vedou přes váš pozemek cizí inženýrské sítě nebo příjezdová cesta na sousední pozemek? V tom případě je potřeba zanést rozsah věcného břemene do katastru nemovitostí.
 • Zápis stavby do katastru nemovitostí – Potřebujete zkolaudovat hotovou stavbu rodinného domu nebo garáže? Změnil se půdorys stávající stavby v důsledku přístavby nebo demolice? Ani v tomto případě se neobejdete bez geometrického plánu, na jehož základě lze nastalé změny zapsat do katastru nemovitostí. 


Potřebuji geometrický plán

Geodetické služby pro firmy


Laserové skenování

Díky laserovému skenování dokážeme zachytit objekty či celé lokality s neporovnatelnou přesností, bezkontaktně a v krátkém čase. Jak už název metody napovídá, pro zaměření se používá (statický či mobilní) laserový skener. Tento moderní geodetický přístroj za pomoci laserových paprsků naskenuje okolí. Vznikne tak tzv. mračno bodů – shluk milionů až miliard bodů, jež nesou informace o poloze, barvě či intenzitě odrazu skenovaného objektu. Díky své všestrannosti a vysoké míře detailu se laserové skenování používá v mnoha různých oborech. Geodeti dokážou pomocí této metody precizně zaměřit nejen budovy a interiéry, ale také mosty, technologické celky, historické objekty a mnoho dalšího.


Potřebuji laserové skenování

Dokumentace skutečného stavu objektu

Plánujete rekonstrukci, přístavbu či demolici a nemáte aktuální, nebo dokonce vůbec žádné podklady k objektu? V tom případě budete zřejmě potřebovat dokumentaci skutečného stavu objektu. Tento geodetický výstup v podobě půdorysů, řezů a pohledů vám zajistí detailní informace o jakékoliv budově a vy tak získáte přesné informace pro přípravu projekčních či demoličních prací i jejich rozpočtů. Data pro tvorbu dokumentace získáváme za pomoci metody laserového skenování. Díky tomu je výsledná dokumentace vysoce kvalitní a zobrazuje veškeré klíčové vlastnosti budovy včetně křivosti stěn či průhybu stropních konstrukcí.


Potřebuji dokumentaci skutečného stavu budovy

3D modely

3D model je komplexní dokumentací objektu, která obvykle vzniká dalším zpracováním mračen bodů z laserového skenování. 3D model plnohodnotně nahrazuje 2D stavební dokumentaci, na jeho základě lze totiž snadno vytvářet půdorysy, řezy a pohledy, může navíc zobrazovat jak interiéry, tak exteriéry budov. Využití 3D modelu je díky tomu velmi široké. Nejčastěji 3D model vzniká za účelem výstavby nových objektů, rekonstrukce nebo demolice. 


Potřebuji 3D model

Geodetických služeb je samozřejmě mnohem více. Podívejte se na naše kompletní portfolio služeb pro veřejnost i podnikatele.

Ceník geodetických služeb

Zajímá vás, kolik nabízené geodetické služby stojí? Výsledná cena se vždy odvíjí od konkrétních parametrů pozemku či stavby. Patří sem například velikost pozemku, počet bodů, které je třeba vytyčit, náročnost terénu nebo složitost zaměřovaného objektu. Veškeré informace najdete na stránkách jednotlivých služeb:

Nejste si jistí, jak postupovat ve vaší konkrétní situaci? Neváhejte kontaktovat naši geodetickou kancelář v Plzni – nabízíme konzultace zdarma a rádi vám poradíme, jakou službu ve vašem případě zvolit.


Kontaktujte nás

Jak vypadá spolupráce s geodetem?

Spolupráce u nás začíná prvotní nezávaznou (a samozřejmě bezplatnou) konzultací, kde společně probereme vaši situaci a najdeme nejlepší možné řešení, ať už potřebujete kvalitní podklady pro projekční práce, poradit s vhodným rozdělením pozemku, nebo profesionálně vytyčit stavbu. Předem se též domluvíme na termínech a dalších detailech spolupráce. Pokud to bude potřeba, spojíme se za vás také s projekční kanceláří či stavební firmou a domluvíme další kroky.

Následuje samotná realizace služby. Naši geodeti vyrazí do terénu a v předem domluvený den a čas provedou potřebná zaměření či vytyčení. 

Jakmile máme zaměřeno, přichází na řadu poslední, ovšem velmi důležitá fáze geodetické práce: zpracování veškerých dat a předání hotových podkladů do vašich rukou. Přesný obsah těchto dokumentů i formu předání domluvíme hned na první schůzce. 

V případě vytyčovacích prací se jedná o vytyčovací protokol, u zaměření pozemku pro projekční práce o tzv. polohopisné a výškopisné zaměření. Přesná podoba objednaného geometrického plánu se liší podle stanoveného účelu, můžete si však být jistí, že bude splňovat veškeré úřední náležitosti. Laserové skenování nabízí široké množství možných výstupů. Jeho výhodou je, že jakmile získáme mračno bodů, můžeme jej opakovaně využívat ke stále dalším typům výstupů – od 3D modelů přes dokumentaci skutečného stavu budovy až po BIM.

Proč právě naše geodetická kancelář?


Máme reference

Naše geodetická kancelář s vámi projde celým procesem stavby domu nebo přípravy a realizace projektu. Během osmi let působení v oboru jsme realizovali přes tisíc zakázek pro jednotlivce i velké investory. Podívejte se na naše reference:

Nabízíme dlouholeté zkušenosti

Kvalitní geodetické služby vám šetří čas a peníze. Špatně provedené vytyčení či zaměření může zkomplikovat stavbu či dokonce způsobit právní spory. Takové potíže se posléze nutně promítnou i do vaší peněženky. My své dlouholeté zkušenosti promítáme do každé zakázky. Můžete se proto spolehnout, že výstupy, které vám dáme do ruky, budou mít tu nejvyšší kvalitu.

Používáme moderní technologie

Špičkové kvality nelze v geodézii docílit bez prvotřídních technologií. Díky využití nejmodernějších přístrojů vám můžeme nabídnout maximálně přesné a kvalitní výstupy.

Jsme flexibilní

Tlačí vás čas? Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení. Když je třeba, dokážeme požadované výstupy doručit v rámci dnů, a to bez kompromisů v kvalitě.

Neváhejte nezávazně poptat naše geodetické služby a my vám vytvoříme individuální cenovou nabídku.


Kontaktujte nás

Nebo nás navštivte


Kancelář v Plzni

Sokolovská 784/41 323 00 Plzeň
Tel. +420 737 770 270
Email: faiferlik@visionplan.cz

Úvodní konzultace je zcela nezávazná a zdarma. Probereme vaši situaci, zodpovíme vaše dotazy a navrhneme nejlepší možné řešení.

Nezávazně poptat naše služby

Máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?

  K personalizaci obsahu využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Přečtěte si Zásady ochrany osobních údajů. View more
  Cookies settings
  Přijmout vše
  Odmítnout
  Podmínky používání
  Privacy & Cookies policy
  Cookie name Active
  Tato Pravidla pro ochranu soukromí (dále jen „Pravidla“) popisují, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme v souvislosti s používáním našeho webu a způsob, jakým jsou tyto Vaše osobní údaje zpracovávány a chráněny. Najdete zde i vysvětlení možností, které ve vztahu k ochraně Vašich osobních údajů máte k dispozici, a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat.

  Vaše osobní údaje zpracovává společnost VISIONPLAN-3D s.r.o. sídlem Sokolovská 784/41 Plzeň a IČ 095 65 884 jakožto správce osobních údajů. Obrátit se na nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu, na telefonní lince +420 737 770 270, prostřednictvím e-mailové adresy faiferlik@visionplan.cz.

  JAKÉ osobní údaje shromažďujeme a KDY

  Zpracováváme osobní údaje, které nám poskytnete Vy sami jako subjekt osobních údajů, a to zejména prostřednictvím kontaktního formuláře na webu, e-mailové, telefonické nebo osobní komunikace, příp. i osobní údaje získané prostřednictvím cookies (viz níže).

  Vaše osobní údaje zpracováváme v rozsahu:

  • Kontaktní údaje včetně jména, e-mailu, telefonního čísla a adresy pro zasílání zboží, adresy realizace služeb a fakturační adresy

  • Osobní údaje jako pohlaví, místo bydliště, datum narození, historie konverzace mailem a historie konverzace přes kontaktní formulář
  • Platební údaje
  • Jiné osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím kontaktního formuláře či e-mailu, příp. v rámci telefonické komunikace Osobní nastavení (preference) včetně Vašeho nastavení v oblasti marketingu a při používání cookies (viz níže)

  Při interakci s našimi webovými stránkami jsou určité údaje automaticky shromažďovány a sdíleny s naší společností prostřednictvím technologických platforem.  Například Váš internetový prohlížeč či mobilní přístroj může sdílet určité údaje s naší společností v rámci toho, jak tyto přístroje komunikují s našimi webovými stránkami. Tyto údaje zahrnují:

  • Identifikační čísla přístroje, přístup do sítě

  • Cookies, adresy IP, odkazovací záhlaví, údaje identifikující Váš internetový prohlížeč a jeho verze, jakož i webové „beacons and tags“

  • Nástroje k řízení toho, co za údaje je shromažďováno

  V mnoha případech Vám Váš webový prohlížeč či platforma mobilního přístroje poskytnou další nástroje umožňující ovládat, kdy Váš prohlížeč či přístroj shromažďují či sdílejí konkrétní kategorie informací.  Váš mobilní přístroj nebo internetový prohlížeč tak například můžou nabízet nástroje umožňující Vám spravovat používání cookies či sdílení informací o poloze.  Doporučujeme Vám, abyste se s těmito nástroji, jimiž Váš přístroj disponuje, seznámili.

  Nejste povinni nám Vaše osobní údaje poskytnout, pokud nám však neposkytnete ani základní osobní údaje potřebné k vyřízení Vašeho požadavku (základní kontaktní údaje, příp. platební údaje), nebudeme schopni Váš požadavek vyřídit, a proto nebude možné, abyste využili našich služeb a výrobků.

  PROČ a JAK zpracováváme Vaše osobní údaje

  Všechny Vaše osobní údaje uchováváme pouze po takovou dobu, která je zapotřebí pro naplnění účelů, pro které jsme tyto údaje shromáždili, pokud příslušný právní předpis nestanoví jinak. Máme nastavená opatření k zabezpečení ochrany poskytnutých osobních údajů, zejména k zabránění neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k osobním údajům, jejich změně, zničení či ztrátě, neoprávněným přenosům, jejich neoprávněnému zpracování nebo k jinému zneužití osobních údajů.

  Nejste předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování, které by pro Vás mělo právní účinky nebo by se Vás obdobným způsobem významně dotýkalo. Můžeme však monitorovat chování návštěvníků webových stránek za účelem sledování jejich preferencí za marketingovými účely.

  Osobní údaje, které o Vás získáme, používáme za následujícími účely:

  • Abychom vyhověli Vašim požadavkům a realizovali nebo zprostředkovali Vaši zakázku, abychom udrželi v chodu naše podnikání a abychom naše podnikání, výrobky a služby nadále zlepšovali

  Údaje, které nám poskytnete, můžeme použít pro účely našeho podnikání.  Například osobní údaje poskytnuté prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu použijeme primárně za účelem vyřízení Vašeho požadavku, realizace nebo zprostředkování Vaší zakázky a zajištění komunikace s Vámi. Vámi poskytnuté údaje můžeme použít ale dále i např. pro účely účetnictví, auditu a dalšího interního zpracování.

  Za tímto účelem zpracováváme Vaše osobní údaje na základě povinností, které nám ukládají právní předpisy, na základě povinností, které pro nás vyplývají ze smluv uzavřenými s Vámi a na základě našeho oprávněného zájmu na zajištění chodu naší společnosti a rozvoji našeho podnikání.

  • Abychom chránili naše práva, majetek či bezpečí nebo práva, majetek či bezpečí dalších osob

  Můžeme taktéž použít Vaše osobní údaje k prevenci či odhalení podvodu, zneužití, protiprávního použití a porušení našich podmínek používání, k uplatnění našich práv, jakož i k tomu, abychom splnili nařízení soudu, státních orgánů či abychom splnili podmínky stanovené platnými právními předpisy.

  Za tímto účelem zpracováváme Vaše osobní údaje na základě povinností, které nám ukládají platné právní předpisy, a našeho oprávněného zájmu na ochraně našich práv a práv třetích osob.

  • Pro účely marketingu a analýz

  Osobní údaje můžeme použít k provedení průzkumu trhu. Můžeme Vás kontaktovat prostřednictvím kontaktních údajů Vámi uvedených ve formuláři, abychom zjistili, jestli jste byli spokojeni s našimi službami. Na Vámi uvedené kontaktní údaje Vám můžeme taktéž zasílat obchodní sdělení. Pokud si nepřejete tato obchodní sdělení dostávat, kdykoliv se můžete odhlásit z jejich odběru. Pokud je to potřebné pro lepší zacílení marketingu, můžeme vytvářet databáze a využívat profilování za účelem cílení marketingu dle Vašich konkrétních potřeb, například volby obchodních sdělení s ohledem na výběr produktu, zjištěné preference a další informace od Vás získané. V takovém případě minimalizujeme rozsah osobních údajů zařazených do databáze a databáze podléhá zabezpečení v souladu s našimi vnitřními mechanismy ochrany osobních údajů.

  Údaje o tom, jak naše webové stránky a služby využíváte, můžeme použít k tomu, abychom porozuměli Vašemu chování či preferencím.  Například informace o tom, jak na našem webu vyhledáváte a nacházíte výrobky nebo služby, můžeme používat k tomu, abychom lépe pochopili, jaký je nejlepší způsob uspořádání a prezentace našich výrobků a služeb. Můžeme také použít údaje o tom, jak naše výrobky a služby používáte, k vylepšení Vaší uživatelské zkušenosti a ke zjištění (diagnostice) technických problémů či problémů s poskytováním služeb a ke správě našich webových stránek.

  Za účely marketingu a analýz zpracováváme Vaše osobní údaje na základě našeho oprávněného zájmu na rozvoji našeho podnikání. Při zpracování cookies v některých případech zpracováváme osobní údaje na základě Vámi uděleného souhlasu (viz níže).

  PRÁVO VZNÉST NÁMITKU proti zpracování osobních údajů

   Máte právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů za účely přímého marketingu, např. proti zpracování za účely zasílání obchodních sdělení nebo za účely zpětného zjištění spokojenosti s námi poskytnutou službou nebo výrobkem. Pokud vznesete námitku proti tomuto zpracování, nebudeme nadále Vaše osobní údaje za uvedenými účely zpracovávat a vyřadíme Vás z našich vnitřních databází spojených s daným účelem zpracování.

   Právo vznést námitku máte také v jiných případech, kdy Vaše osobní údaje zpracováváme na základě našeho oprávněného zájmu (viz výše v sekci PROČ a JAK zpracováváme Vaše osobní údaje). Pokud uplatníte námitku v těchto případech, nebudeme Vaše osobní údaje zpracovávat, pokud neprokážeme závažné oprávněné důvody pro zpracování, které převažují nad Vašimi zájmy a právy a svobodami, nebo pro určení, výkon nebo obhajobu právních nároků.

   Právo vznést námitku můžete uplatnit prostřednictvím našich kontaktních údajů uvedených v záhlaví tohoto dokumentu.

  SOUHLAS se zpracováním osobních údajů

  Vaše osobní údaje zpracováváme buď s Vaším souhlasem, který jste nám udělili pro jeden či více konkrétních účelů a může jej kdykoliv odvolat, nebo ve stanovených případech bez Vašeho souhlasu. Bez Vámi výslovně uděleného souhlasu můžeme dle platných právních předpisů zpracovávat osobní údaje, pokud je zpracování nutné pro:

  • jednání o uzavření nebo plnění smlouvy, jejíž jste smluvní stranou,

  • splnění právní povinnosti naší společnosti,

  • ochranu životně důležitých zájmů subjektu údajů nebo jiné fyzické osoby,

  • splnění úkolu prováděného ve veřejném zájmu nebo při výkonu veřejné moci,

  • ochranu oprávněného zájmu naší společnosti nebo třetí osoby.

  Na základě souhlasu zpracováváme Vaše osobní údaje při používání cookies (viz níže). V ostatních případech zpracováváme osobní údaje na základě jiného právního důvodu, ledaže Vás výslovně požádáme o poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů.

  K udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů dochází aktivním označením příslušného zaškrtávacího políčka. Souhlas se zpracováním osobních údajů nám udělujete dobrovolně, přičemž nemáte žádnou povinnost jej poskytnout a v případě, že nám jej neposkytnete, nehrozí Vám žádná sankce. Poskytnutí tohoto souhlasu není podmínkou pro užívání našich služeb.

  PŘÍJEMCI osobních údajů

   Některé činnosti, při kterých může docházet ke zpracování osobních údajů, pro nás zajišťují externí spřízněné společnosti. Vaše osobní údaje můžeme v nezbytně nutném rozsahu za výše uvedenými účely s těmito společnostmi sdílet, aby bylo možné tyto činnosti vykonávat.  Takto můžeme osobní údaje sdílet například za účelem zasílání a doručování s provozovatelem poštovních služeb či s distributorem elektronických zpráv, za účelem provedení výzkumu a analýz s marketingovou společností, za účelem obhajoby našich práv s naším právním zástupcem, můžeme také využívat služeb externí IT společnosti, která v rámci správy naší sítě získá přístup k Vašim osobním údajům apod.

  Zatímco v některých případech Vaše zakázky zařizujeme my, v jiných případech vystupujeme pouze jako zprostředkovatel (informace o tom, zda vystupujeme v pozici zprostředkovatele, najdete v popisu konkrétní služby na našem webu). V případech, kdy vystupujeme jako zprostředkovatel, předáváme Vaše osobní údaje externí společnosti, aby Vám mohla poskytnout Vámi poptávanou službu nebo produkt.

  Osobní údaje dále můžeme sdílet s dalšími stranami v rozsahu nezbytném pro:

  • dodržení/splnění výzev státních orgánů, nařízení soudu či příslušného právního předpisu;

  • zabránění v protiprávním použití našich webových stránek, služeb a produktů;

  • ochranu našich práv a obhajobu před nároky vznesenými třetími stranami; a

  • pomoc při bránění podvodům a při vyšetřování podvodů.

  Osobní údaje, které ve vztahu k Vám zpracováváme, můžeme také převést na právního nástupce v případě, že dojde k prodeji části nebo celého našeho podnikání či obchodního majetku (a to včetně případu reorganizace, odštěpení, rozpuštění či likvidace).

  Osobní údaje nepředáváme do třetích zemí ani mezinárodním organizacím.

  Používání COOKIES

  Když používáte naše webové stránky, naše společnost z Vašeho prohlížeče přijímá a zaznamenává informace, které mohou zahrnovat osobní údaje.  K sesbírání těchto informací používáme nejrůznější postupy, jako jsou například tzv. cookies a pixelové tagy; tyto informace mohou zahrnovat

  • Vaši IP adresu;

  • jedinečný identifikátor využívající „cookies“, informace o cookies a informace týkající se toho, zda Váš přístroj disponuje softwarem potřebným pro přístup k určitým prvkům (features);

  • jedinečný identifikátor přístroje a typu přístroje;

  • doménu, typ prohlížeče a jazyk;

  • druh operačního systému a jeho nastavení;

  • stát a časové pásmo;

  • dříve navštívené webové stránky;

  • informace o Vašich krocích na našich webových stránkách, jako například klikání, nákupy a označené preference; a

  • čas přístupu a referenční adresy URL.

  Prostřednictvím našich webových stránek mohou shromažďovat informace také třetí strany, a to s využitím tzv. cookies, zásuvných modulů (plug-ins) a widgety (widgets) třetích stran.  Tyto třetí strany shromažďují údaje přímo z Vašeho internetového prohlížeče a jejich zpracování podléhá vlastním pravidlům třetích stran pro ochranu soukromí.

  Cookies a pixelové tagy používáme ke sledování toho, jak naši zákazníci používají webové stránky, a abychom porozuměli preferencím našich zákazníků (například volba státu a jazyka).  To nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům služby a zlepšovat jejich internetovou zkušenost.  Cookies a pixelové tagy používáme též k získání souhrnných údajů o provozu na stránkách a jejich komunikaci, ke zjištění trendů a získání statistických údajů s cílem naše Webové stránky dále zlepšovat.  Na našich webových stránkách používáme v zásadě tři kategorie souborů cookies:

  • Funkční: Tyto soubory cookies jsou vyžadovány pro základní fungování stránek, a proto jsou vždy zapnuté; patří k nim cookies, které umožňují si Vás při procházení našich webových stránek zapamatovat již během jediné návštěvy, nebo – přejete-li si to – při každé návštěvě.  Pomáhají vytvořit obsah nákupního košíku a projít procesem zaplacení a také napomáhají v zabezpečení a při plnění požadavků stanovených právními předpisy.

  • Zlepšující fungování: Tyto soubory cookies nám umožňují zlepšovat funkcionalitu našich webových stránek tím, že sledujeme jejich používání.  V některých případech tyto cookies zlepšují rychlost odezvy na Vaše požadavky a umožňují nám zapamatovat si Vaše volby vybrané pro dané stránky.  Pokud tyto cookies odmítnete, může to vést k tomu, že doporučení nebudou přesná a chod stránek se zpomalí.

  • Sociální média a reklama: Cookies pro sociální média nabízejí možnost propojit Vás se sociálními sítěmi a sdílet na nich obsah z našich webových stránek.  Cookies pro reklamu (cookies třetích stran) shromažďují informace napomáhající lépe přizpůsobovat reklamu Vašim zájmům, a to na našich webových stránkách i mimo ně.  V některých případech je součástí těchto cookies i zpracování Vašich osobních údajů. Odmítnutí těchto cookies může mít za následek zobrazení reklamy, která pro Vás nebude tolik relevantní, nebo nemožnost účinně se propojit s účty na Facebooku, Twitteru či jiných sociálních sítích, a/nebo neumožnění, abyste na sociálních médiích sdíleli obsah.

  Cookies neukládáme déle než 13 měsíců.

  Na základě našich oprávněných zájmů na zajištění provozu webových stránek a internetových služeb zpracováváme cookies nezbytně nutné pro zajištění tohoto provozu. Všechny ostatní cookies zpracováváme na základě Vámi uděleného souhlasu.

  V nastavení svého PC, resp. v nastavení prohlížeče určujete, zda má prohlížeč umožnit webové stránce ukládat cookies do koncového zařízení. Povolením cookies ve Vašem prohlížeči nám zároveň udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů získaných na základě cookies. Vždy máte možnost změnit své preference a souhlas odvolat prostřednictvím našich kontaktních údajů uvedených v záhlaví tohoto dokumentu.

  Vaše PRÁVA v oblasti ochrany osobních údajů

  V oblasti ochrany osobních údajů máte zaručena následující práva. S uplatněním práv se obracejte na naši společnost prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v záhlaví tohoto dokumentu.

  • právo na přístup ke svým osobním údajům – máte právo na přístup Vašim osobním údajům i dalším údajům o jejich zpracování, např. o účelu zpracování, příjemcích údajů nebo době, po kterou budou uchovávány, můžete požadovat kopie zpracovávaných osobních údajů

  • právo na opravu – máte právo na opravu nepřesných údajů nebo doplnění neúplných údajů

  • právo na výmaz – naše společnost je ze zákona povinna po uplynutí určité doby osobní údaje vymazat z vlastní iniciativy, přesto můžete o výmaz sami požádat, např. pokud již údaje nejsou potřeba pro účely, pro které byly zpracovány

  • právo na omezení zpracování osobních údajů – v některých případech, např. pokud bude podána námitka proti zpracování, je možné požádat o omezení zpracování osobních údajů

  • právo vznést námitku proti zpracování – podává se u správce, kterým je naše společnost, v případech, kdy ke zpracování dochází z důvodu oprávněného zájmu naší společnosti nebo třetí osoby, včetně případů, kdy jsou osobní údaje zpracovány pro účely přímého marketingu

  • právo na přenositelnost údajů – máte právo získat osobní údaje, které se Vás týkají, a předat je jinému správci osobních údajů (tzn. jinému subjektu, který je bude zpracovávat), případně požadovat, aby toto předání provedla naše společnost, je-li to technicky možné; právo na přenositelnost osobních údajů Vám náleží v případě, že se zpracování provádí automatizovaně nebo je založeno na souhlasu nebo na smlouvě uzavřené mezi Vámi a naší společností

  • právo odvolat kdykoli souhlas se zpracováním osobních údajů

  • právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů

  Save settings